11.01.2016 r. odbyły się szkolne eliminacje do VII Bałtyckiego Konkursu Języka Angielskiego.

Organizatorami Konkursu są Wydział Humanistyczny Politechniki Koszalińskiej oraz I Liceum Ogólnokształcące im. St. Dubois w Koszalinie.

W konkursie wzięło udział 35 uczniów, z czego dwóch uczniów zakwalifikowało się do II etapu:

Szymon Szafoni i Aleksandra Tomczak.

Zebraliśmy razem 244,066 kg karmy dla psów i kotów przebywających w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt "Leśny Zakątek" w Koszalinie. Klasy, które zebrały najwięcej karmy i tym samym wygrały dzień wolny na wyjście z wychowawcą to:

liceum - klasa I m

gimnazjum - klasa Igd

Klasy 2 gb oraz 3ga - otrzymują nagrodę niespodziankę.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom za każdy worek karmy i za każdą puszkę - jeszcze przed Świętami Bożego Narodzenia wasza "ŚWIĄTECZNA PACZKA" dotarła do schroniska!

 

Dziś w naszej szkole odbyły się wigilie szkolne. Zajrzeliśmy do niektórych klas 

 

W piątek 18 grudnia 2015 r., w siedzibie Kuratorium Oświaty w Szczecinie odbyło się uroczyste wręczenie Nagród Ministra Edukacji Narodowej.

Minister Edukacji Narodowej Anna Zalewska uhonorowała 7 nauczycieli z województwa zachodniopomorskiego, którzy odebrali nagrody z rąk Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty Marii Boreckiej.

Wśród nagrodzonych znalazł się wicedyrektor naszej szkoły Arkadiusz Gryk.

 

Serdecznie gratulujemy!

W dniu 19 grudnia 2015 r. w Szczecinku odbył się etap okręgowy Olimpiady Wiedzy o Unii Europejskiej.

Z naszej szkoły wzięło w nim udział pięciu uczniów Adrian Boguś II h, Angelika Gowor III h, Dominik Katarzyński III h, Weronika Zybała I p, Paulina Stachoń III h.

Adrian, Angelika i Dominik zajęli miejsca kwalifikujące do etapu centralnego olimpiady.

Wyniki etapu kręgowego Olimpiady Wiedzy o Unii Europejskiej 2015/16

  1. Adrian Boguś  - II h - I miejsce - laureat.
  2. Angelika Gowor - III h  - III miejsce - laureat
  3. Dominik Katarzyński  - III h -  V miejsce - laureat
  4. Weronika Zybała - I p - VI miejsce - laureat
  5. Paulina Stachoń  - III h  - IX miejsce - finalista

Opiekunem całej piątki jest Pan Arkadiusz Gryk