Zgłoś filmik i wygraj....500 złotych!

Aż tyle dostanie zwycięzca konkursu na spot promujący wyjątkowość oferty kulturalnej naszego miasta. Zgłoszenia do konkursu "Z kulturą mi po drodze" do końca października 2017 r. przyjmuje Centrum Kultury 105 w Koszalinie.

Najbardziej aktywna klasa w roku szkolnym 2016/2017 - klasa I p z wychowawcą p. Jolantą Niemiec

Gratulujemy i dziękujemy!

W ubiegłym tygodniu zakończył się etap Centralny Mistrzostw Pierwszej Pomocy PCK w Rzeszowie. Uczniowie naszej szkoły zajęli XII miejsce w Polsce z zakresu udzielania Pierwszej Pomocy.
Wszystkim uczestnikom, pozorantom i osobom zaangażowanym serdecznie dziękujemy za pomoc.

Opiekun. D. Czudowska

W ubiegłym tygodniu, w ramach ćwiczeń terenowych z geografii i biologii odwiedziliśmy Swołowo.

Uczestniczyliśmy w zajęciach edukacyjnych „Pokaż mi, co w garnku masz- co dawniej jadano na pomorskiej wsi” oraz „Chmiel i słód zachowaj Boże- opowieść o pomorskim piwie”.

Było ciekawie i bardzo smacznie.

W zajęciach brali udział uczniowie z klas: II j, II r, I b i I p.