III miejsce w Mistrzostwach Koszalina w Drużynowych Biegach Przełajowych chłopców oraz II miejsce w Mistrzostwach Koszalina w Drużynowych Biegach Przełajowych dziewcząt.

Opiekunowie: Jolanta Kapuścińska-Ziobro, Grzegorz Zaganiacz
GRATULUJEMY !!!

Grupa maturzystów z klasy 3h, 3b i 3i wraz z opiekunami p. Ewą Żebrowską i p. A. Krężołek – Liszką 1 marca 2019r.uczestniczyła w tegorocznej prezentacji placówek oświatowych.

Poznań przywitał nas chłodną ale słoneczną pogodą, humory dopisywały. Same targi dostarczają różnorodnych przeżyć, o czym wspomina mini fotorelacja, jednak naszym zainteresowaniem cieszyły się głównie uczelnie wyższe – w końcu liceum ogólnokształcące zobowiązuje!

Pamiętaliśmy o tych, którzy nie mogli z nami pojechać – kochani Maturzyści, w szkolnej bibliotece liceum, zostawimy dla Was do wglądu wszystkie możliwe do zdobycia ulotki i  informatory przygotowane przez uniwersytety, politechniki, szkoły policealne.  Naprawdę sporo ofert z nami przyjechało. Mamy nadzieję, że jeśli nie odnajdziecie tam wymarzonej uczelni, to może odnajdziecie choć inspirację!

Wyjątkowych sportowych emocji dostarczyła nam drużyna V LO podczas Mistrzostw Koszalina w koszu. Była wyrównana walka, były chwile zwątpienia i momenty triumfu...

Ostatecznie po wygranej z VI LO "nasi" zdobyli trzecie miejsce i brązowy medal.

Drużynie i trenerowi gratulujemy!

Papugi to bardzo ciekawe ptaki, o czym przekonali się uczniowie klasy II o podczas pobytu w koszalińskiej papugarni. Ptaki były towarzyskie, przyjazne i chętne do zabawy.

Godzinka spędzona w takim fruwającym towarzystwie to duża przyjemność i odrobina egzotyki, gdy za oknem mamy szary, zimowy dzień.