Dziewczyny z Gimnazjum nr 4 zdobyły II miejsce w Koszalinie w tenisie stołowym. Przegrywając tylko ze Szkołą Podstawową nr 9.

To wielki sukces w tej dyscyplinie dla naszej szkoły 😀

Dnia 28.10.2018 r. uczniowie szkolnego koła Caritas brali udział w akcji "Zapałka nie ogrzeje". Akcja przeznaczona jest dla osób potrzebujących z parafii katedralnej. Organizatorem jest Caritas Diecezji Koszalińsko-Kołobrzeskiej, koordynatorem i opiekunem akcji jest pani Małgorzata Werner.

Zielona Szkoła - Kościerzyna 1-3.10.2018 r.

Uczniowie kl. 3ga, 3gb, 3gc i 3gd uczestniczyli w zajęciach: malowanie na szkle, szmacianki-maskotki, filcowanie na mokro, decoupage oraz muzeum kolejnictwa.

24 maja 2018r.  w naszej szkole odbył się Gimnazjalny Konkurs Ortograficzny „Gżegżółka”

Celem konkursu było:

• promowanie umiejętności w zakresie stosowania zasad ortograficznych języka polskiego
  • doskonalenie poprawności pisowni ortograficznej i gramatycznej, kształcenie nawyku prawidłowego stosowania podstawowych zasad ortograficznych
  • kształcenie umiejętności ortograficznej samokontroli, rozwijanie zainteresowań kulturą języka polskiego

Konkurs składał się z dwóch  części – dyktanda oraz różnorodnych zadań orograficznych i interpunkcyjnych. Do konkursu przystąpiło 21  uczniów klas gimnazjalnych wytypowanych przez wychowawców i nauczycieli języka polskiego. Wszyscy uczestnicy mieli możliwość sprawdzenia, w jakim stopniu opanowali zasady ortograficzne.

Finaliści Gimnazjalnego Konkursu " Ortograficznego " Gżegżółka"

1.

Wiktoria Bajek

3gd

2.

Weronika Metera

3gd

3.

Julia Wolny

2gb

III  miejsce

Konkurs przygotowały :

Katarzyna Muś, Sylwia Dąbrowska, Magdalena Kret

Zajęcie 2 miejsca w konkursie WIEDZY OLIMPIJSKIEJ.

Małgorzata Cieślińska

Adam Kwaśniewski-Kuzio