14 grudnia w auli naszej szkoły odbył się konkurs "Zdrowo żyj" dla 3. klas gimnazjum. I miejsce zajęła klasa 3GD.

Konkurs zorganizowali p. I. Ciemińska, p. M. Kołodziejek i p. Ł. Biel.

20 listopada 2017 roku to 28. rocznica uchwalenia Konwencji  o Prawach Dziecka.

W związku z tym 8 grudnia 2017r. w naszym Gimnazjum  odbył się Gimnazjalny  Konkurs Wiedzy „Prawa Dziecka – prawami człowieka”, którego celem było upowszechnianie znajomości praw dziecka.

Konkurs rozpoczął się wystąpieniem pani dyrektor  Bożeny Sobkowiak oraz wicedyrektor Alicji Młudzik,  które przywitały uczestników, a następnie drużyny udały się na zmagania konkursowe.

Do konkursu przystąpiło osiem drużyn  z klas Gimnazjum . Uczniowie  zmagali się z niełatwą tematyką, jaką są prawa. Formuła konkursu miała charakter zmagań drużynowych, a uczestnicy wspólnie pracowali, wspierali się  i pomagali sobie, by osiągnąć zamierzony cel – zostać laureatem konkursu.

A oto lista nagrodzonych:

• I miejsce – klasa  3gd   Oliwia Dobrzańska, Liwia Czachorska, Paulina Siłkowska
  • II miejsce – klasa 3gb   Sara Hanasz, Natalia Tomaszewska, Łukasz Janusz
  • III miejsce - klasa 2 gb Franciszka Karbowiak, Julia Wolny, Paweł Cencelewicz

Od wczoraj w naszej szkole trwają próbne egzaminy gimnazjalne. Uczniowie klas trzecich zmagali się z przedmiotami humanistycznymi, dziś przyszedł czas na przedmioty ścisłe, jutro natomiast będą pisać egzamin z języków obcych.

Trzymamy kciuki i życzymy powodzenia!

9 listopada 2017 roku w Koszalińskiej Bibliotece Publicznej odbył się Międzyszkolny turniej wiedzy o Josephie Conradzie. W rywalizacji wzięły udział drużyny z różnych koszalińskich szkół, w tym reprezentacja Gimnazjum nr 4. Nasz zespół - Nikola Czajka z kl. 2GD oraz Wiktoria Tomaszewska i Krzysztof Kobus z kl. 2GA - zajął I miejsce! W nagrodę otrzymali upominki, a dla szkoły zdobyli bon na książki.

Uczniów przygotowała p. Dorota Chmielińska. Bardzo dziękujemy!

Gratulujemy! :)