Sprzedane laleczki: 85 sztuk, zebrane pieniądze: 1164,10 złotych, łączna liczba dzieci, które zostaną objęte programem szczepień: 116

Dnia 8 grudnia 2016 r. odbyła się Noc Szycia Lalek. Tego wieczoru gościła u nas w szkole Telewizja Polska (byliśmy w programie; Teleexpress Extra oraz Kronika Szczecin). Udzieliliśmy też wywiadu do radio Eska oraz radio Koszalin. Oprócz rozgłosu pozyskaliśmy też sponsora-Piekarnia Kaliszczak, która ufundowała na ten wieczór uczniom naszej szkoły przepyszne drożdżówki

Wykonaliśmy łącznie 115 ślicznych lalek. Wykonane lalki zostały zaprezentowane i sprzedawane w "Noc Szycia Lalek" oraz podczas kiermaszu w naszej szkole, który odbył się trzykrotnie. Sprzedano łącznie 85 lalek za łączną kwotę 1164,10 złotych. 
Wszystkim zaangażowanym uczniom, nauczycielom oraz rodzicom dziękujemy za okazane serce. [serce] Razem pomogliśmy zaszczepić 116 dzieci w Angoli!

koordynator: Małgorzata Zajkowska