- XII miejsce w Polsce z zakresu udzielania Pierwszej Pomocy

PIŁKA RĘCZNA

- II miejsce w Finale Wojewódzkim w Piłce Ręcznej Dziewcząt w ramach Licealiady

opiekun: Marcin Majewski

PIŁKA NOŻNA

-II miejsce w Finale Wojewódzkim w Piłce Nożnej Dziewcząt  w ramach Licealiady w Dębnie

opiekun: Jolanta Kapuścińska-Ziobro

-II miejsce w XXIV Okręgowych Mistrzostwach Pierwszej Pomocy PCK

w Szczecinie

opiekun: Dominika Użdrzychowska

„SPRAWNI JAK ŻOŁNIERZE”

-III miejsce w XXXIX Mistrzostwach w Wieloboju Sprawnościowo-Obronnym –Sprawni jak Żołnierze-2016”- drużyna dziewcząt

Rok szkolny 2014/2015

TENIS STOŁOWY

- I miejsce w Finale Wojewódzkim w Drużynowym Tenisie Stołowym Dziewcząt w ramach Licealiady

opiekun:Paweł Marcjanik

-I miejsce w XXIII Wojewódzkich Mistrzostwach Pierwszej Pomocy PCK i XII miejsce w Centralnym etapie Mistrzostw  PP PCK

DRUŻYNY RATOWNICZE PCK

-II miejsce ww Finale Wojewódzkimw Zawodach Drużyn Ratowniczych PCK

Rok szkolny 2013/2014

- I miejsce w Finale Wojewódzkim w Drużynowym Tenisie Stołowym Dziewcząt w ramach Licealiady i IX miejsce w Ogólnopolskiej Licealiadziew Drużynowym Tenisie Stołowym Dziewcząt w Łodzi

PIŁKA NOŻNA

-I miejsce w Finale Wojewódzkim w Piłce Nożnej Dziewcząt w ramach Licealiady w Gryficach

DRUŻYNY  RATOWNICZE PCK

-II miejsce w Finale Wojewódzkim w Zawodach Drużyn Ratowniczych PCK

opiekun:Eugeniusz Zmysłowski

Rok szkolny 2012/2013

- I miejsce w Finale Wojewódzkim w Drużynowym Tenisie Stołowym Dziewcząt w ramach Licealiady oraz IV miejsce w Ogólnopolskiej Licealiadzie w Drużynowym Tenisie Stołowym Dziewcząt w Nysie

ZAWODY DRUŻYN RATOWNICZYCH

-I miejsce w Finale Wojewódzkim w Zawodach Drużyn Ratowniczych PCK Chłopcóworaz XII miejsce w kraju

LEKKOATLETYKA

-I miejsce na 100m w Finale Wojewódzkim Indywidualnej LA w Licealiadzie Dziewcząt:

- II miejsce w Finale Wojewódzkim w Drużynowym Tenisie Stołowym Dziewcząt  w ramach Licealiady

-II miejsce w skoku w dal w Finale Wojewódzkim Indywidualnej LA w Licealiadzie Dziewcząt :

uczennica: Ewa Jas

- III miejsce w Finale Wojewódzkim w Piłce Ręcznej Dziewcząt w ramach Licealiady

opiekun: Dariusz Dworaczyk

- III miejsce w Ogólnopolskim Turnieju  Piłki Ręcznej Dziewcząt zorganizowany przez UKS „Jedność”

8 października 2013 na Górze Chełmskiej rozegrane zostały zawody w drużynowych biegach przełajowych. Reprezentacja dziewcząt zajęła I miejsce w mieście. Drużynę reprezentowały m.in.: Joanna Kobus, Marta Sławińska, Klaudia Jagiełło, Natalia Pierzyniak, Ola Pleszyniak, Karolina Kaźmierczak, Martyna Szostak, Kinga Droździel, Angelika Stawska, Sandra Kuśmierczak, Kasia Ignor, Paulina Motyl.

Gratulujemy!

Opiekunem zespołu jest Monika Machalewska.

25 września 2013 na Stadionie Lekkoatletycznym rozegrane zostały zawody w Drużynowej Lidze LA. Dziewczęta z naszej szkoły zajęły II miejsce. Opiekunem drużyny jest Monika Machalewska.

15 maja 2013 na Stadionie Lekkoatletycznym odbyły się zawody w biegach sztafetowych. Licealistki z naszej szkoły, w składzie: Marta Sławińska, Kamila Lewandowska, Katarzyna Ignor, Joanna Kobus zajęły I miejsce w sztafecie szwedzkiej i pewnie awansowały do Finału Wojewódzkiego. Reprezentantki sztafety 4x100m, w składzie: Klaudia Jagiełło, Oliwia Rudnicka, Monika Majewska, Marta Hordejuk zajęły III lokatę. Opiekunem dziewcząt jest Monika Machalewska.

W tym samym dniu rozegrane zostały również biegi sztafetowe chłopców. Podopieczni Jolanty Ziobro dwukrotnie stawali na podium zajmując II miejsce. W składzie sztafety 4x100m biegali: Michał Bugaj, Paweł Madej, Paweł Szczecińki, Aleksy Mainiusz; sztafetę szwedzką reprezentowali: Mateusz Dammayer, Krzysztof Brodziński, Hubert Watenborski, Piotr Sosnowski.

W kwietniu 2013 odbył się Finał w Grach Zespołowych Szkół Ponadgimnazjalnych.

Piłkarki ręczne reprezentujące barwy naszej szkoły po zaciętym pojedynku z zespołem ze Szczecina wywalczyły II miejsce. Opiekunem dziewcząt jest Marcin Majewski. Natomiast podopieczni Marka Cieślińskiego uplasowali się na IV miejscu.