Błąd

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów galeria_foto/promocja_erasmus oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Przypominamy , że 30 maja 2016r. o godz.15.00 odbędzie się w sali gimnastycznej Zespołu Szkół nr 2 , Gimnazjum nr 4.

Wniosek (wydrukowane) z systemu elektronicznego podanie należy złożyć w sekretariacie gimnazjum w nieprzekraczalnym terminie do 13 maja 2016r. (piątek) do godz. 15.00

Regulamin rekrutacji

List do Rodziców

Zasady rekrutacji kandydatów do klas pierwszych

Do 28 czerwca 2016r. do godz. 15:00 - Złożenie przez kandydata świadectwa ukończenia szkoły podstawowej i zaświadczenia o wynikach sprawdzianu oraz innych wymaganych dokumentów.

18 lipca 2016r. godz. 15:00 - Ogłoszenie list kandydatów zakwalifikowanych do przyjęcia do gimnazjum.

22 lipca 2016r. od godz. 15:00 - Ogłoszenie listy kandydatów przyjętych do szkoły.

Zasady rekrutacji  na rok szkolny 2016/2017
informacje o rekrutacji 2016/2017 również na stronie

www.zs2.eduporal.koszalin.pl

Zasady naboru elektronicznego

Klasy integracyjne

Nowoczesność z tradycją

Propozycje  Gimnazjum nr 4

w Zespole Szkół nr 2 im. Stanisława Lema

na rok szkolny 2016/2017

Rekrutacja 2016/2017 odbywać się będzie drogą elektroniczną.

ZARZĄDZENIE 17/2016 ZACHODNIOPOMORSKIEGO KURATORA OŚWIATY w sprawie terminów rekrutacji i składania dokumentów do gimnazjum na rok szkolny 2016/2017

Kandydatów do naszego gimnazjum, którzy zalogowali się w systemie elektronicznym, prosimy o przyniesienie wypełnionych podań do sekretariatu naszej szkoły.
Możliwe jest wydrukowanie podań na miejscu w naszym gimnazjum.

Przypominamy, że uczniowie, którzy są w obwodzie naszego gimnazjum logują się w systemie elektronicznym, a podanie pobrane z systemu przynoszą również do sekretariatu gimnazjum.

Erasmus+

Chcesz podróżować po Europie? Poznawać nowe osoby? Zapisz się do naszej szkoły. To my dajemy ci taką szansę! Od września ruszył nowy program Erasmus+, który realizowany jest w gimnazjum. Udało nam się zakwalifikować do programu, ponieważ dysponujemy nowoczesną bazą dydaktyczną oraz doskonałą kadrą nauczycieli. Tylko od Ciebie zależy, czy staniesz się członkiem naszej społeczności!

{gallery}galeria_foto/promocja_erasmus{/gallery}

Kompania szkolna

Kompania szkolna to formacja ochotnicza, składająca się z uczniów Gimnazjum nr 4 i V Liceum Ogólnokształcącego.Kompania odbywa regularne szkolenia w zakresie przewidzianym dla klas mundurowych.Ważnym elementem jest także wychowanie patriotyczne

{gallery}galeria_foto/promocja_kompania{/gallery}

Globe

Uczniowie naszej szkoły prowadzą badania hydrologiczne wody rzeki przepływającej przez park położony w pobliżu naszej szkoły Park Książąt Pomorskich. Rzeka nazywa się Dzierżęcinka. Mlodzież pobiera wodę raz w tygodniu, wykonują min. pomiary: temperatury, przezroczystości, zawartości tlenu, zawartości azotanów.
Uzyskane dane wprowadzają do komputera, dzięki czemu można je zestawić i mieć porównanie oraz przeanalizować stan środowiska na podstawie wyników

{gallery}galeria_foto/globe{/gallery}

Teatr " Na bosaka"

Teatr "Na bosaka" nieprzerwanie od dziesięciu lat gra na scenach szkoły, miasta, regionu , a nawet kraju. W jego skład wchodzą uczniowie gimnazjum i liceum naszej szkoły. Praca w teatrze jest niesłabnącym pasmem twórczej radości. To tu pokonujemy swoje bariery, odkrywamy się na świat i na ludzi. Kształcimy ludzi wyjątkowych. Dołącz do nas , czekamy na Ciebie! {gallery}galeria_foto/promocja_teatr{/gallery}