Nareszcie można wyjść z sali, pogoda jak na wakacjach zachęca do opalania i do ćwiczeń na świeżym powietrzu. Grupa chłopców z liceum, dała - jak widać - z siebie wszystko na zajęciach z piłki nożnej na  Orliku przy szkole. Uczniowie, pod troskliwym okiem nauczyciela doskonalili grę i stałe fragmenty gry. Humory iście wiosenne, a to dopiero 12 marca.

Tradycją naszej szkoły jest szkolenie piłkarek ręcznych w klasach gimnazjalnych. Dzięki regularnym treningom i doświadczonej kadrze, uczennice zdobywają regularnie najlepsze miejsca w województwie.

Scenariusz zajęć   pobierz

Zajęcia pozalekcyjne z piłki siatkowej chłopców cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem. Oprócz typowych treningów, które przygotowują  do rozgrywek międzyszkolnych, uczniowie  mogą wykazać swoje umiejętności podczas turniejów międzyklasowych. W tym roku szkolnym - od XI 2013 do I 2014 odbywał się Międzyklasowy Turniej Czwórek Siatkarskich.
Finałowe drużyny można zobaczyć w akcji na zdjęciach.
Turniej wygrała Czwórka z klasy II i. Zwycięzcy otrzymali nagrody i pamiątkowy dyplom.
Na zdjęciach zwycięzcy turnieju: Mateusz Malczewski, Marcel Łaski, Krzysztof Śledź oraz  Mateusz Albert(nieobecny) wraz z nauczycielem przeprowadzający zawody.,