Dnia 18 kwietnia w siedzibie delegatury Urzędu Wojewódzkiego odbył się diecezjalny etap 22. Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Biblijnej. W etapie diecezjalnym wzięły udział dwie nasze uczennice Monika Cisyk z klasy I P oraz Natalia Wilk uczennica klasy III J. Młodzież musiała zmierzyć się z Księgą Psalmów, oraz z Listami św. Pawła - do Galatów i do Filipian, poznać zawarte w nich treści wraz z wprowadzeniami, przypisami i z komentarzami.
Konkurs przebiega w trzech etapach: szkolnym w którym w naszej szkole wzięło udział 11 uczniów, diecezjalnym i ogólnopolskim. Troje wyłonionych laureatów w tym nasza uczennica Natalia Wilk pojedzie na finał do Niepokalanowa, który odbędzie się w dniach 4-5 czerwca.

Opiekunem uczniów jest nauczycielka religii Monika Bryła