W imieniu organizatorów konkursu „Zaprogramuj swoją przyszłość w Koszalinie" pragniemy zaprosić uczniów do udziału w drugiej edycji konkursu.

Konkurs organizowany jest przez Politechnikę Koszalińską we współpracy z firmą GlobalLogic S.A i ma na celu popularyzację Wiedzy z zakresu informatyki, programowania i matematyki. Prowadzony jest z wykorzystaniem nowoczesnych technik internetowych, pozwala młodzieży na rozwijanie zainteresowań i wiedzy w dziedzinie nauk technicznych.

Konkurs odbędzie się 12 stycznia 2018 r. w Centrum Informatycznym Wydziału Elektroniki i Informatyki ul. Śniadeckich 2, godz. 10.00.

Osoby chętne, prosimy o zgłoszenie do p. Izabeli Ciemińskiej lub p. Moniki Kołodziejek.

Liczymy na zainteresowanie tym konkursem nie tylko uczniów klas maturalnych.

Serdecznie zapraszamy!