Zgłoś filmik i wygraj....500 złotych!

Aż tyle dostanie zwycięzca konkursu na spot promujący wyjątkowość oferty kulturalnej naszego miasta. Zgłoszenia do konkursu "Z kulturą mi po drodze" do końca października 2017 r. przyjmuje Centrum Kultury 105 w Koszalinie.

Jeśli: masz zacięcie filmowe, a wydarzenia kulturalne uznajesz za istotne, to właśnie nadeszło Twoje... 30 sekund! Tyle ma trwać spot dotyczący kultury w naszym mieście; ma on w sposób interesujący, nowoczesny i atrakcyjny wizualnie przedstawić ofertę kulturalną Koszalina. Bo jest czym się chwalić: w rankingu uwzględniającym 100 miast, przeprowadzonym przez Narodowe Centrum Kultury, ofertę tę umiejscowiono na II miejscu w Polsce! Koszalin wyprzedził Poznań, Warszawę i Kraków; lepszy od naszego miasta był tylko Sopot.

SPOT

Na zgłoszenia czekamy do 31.10.2017 r. Szczegóły w regulaminie na stronie CK105

Zwycięski spot przeznaczony będzie do emisji w telewizji i internecie, a także podczas imprez kulturalnych oraz dużych cyklicznych wydarzeń rozrywkowych organizowanych w Koszalinie. Nagrodą jest 500 zł

 Zapraszamy!