5 uczniów V Liceum Ogólnokształcącego im. Stanisława Lema otrzymało w Koszalińskiej Filharmonii z rąk Pana Piotra Jedlińskiego nagrody Prezydenta Miasta Koszalina.

Adrian Boguś otrzymał Nagrodę I stopnia, nagrody II stopnia otrzymali Alexander Holz i Natalia Grzybowska. Nagrody III stopnia otrzymali Aleksander Czarnas i Maja Lizut.

Adrian Boguś otrzymał Nagrodę Prezydenta Miasta Koszalina I stopnia. Adrian został w bieżącym roku szkolnym laureatem XVIII miejsca XIX Olimpiady Wiedzy o Prawie, laureatem III miejsca IV Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Unii Europejskiej oraz laureatem VII miejsca V Ogólnopolskiej Olimpiadzie Wiedzy o III RP. Opiekunem merytorycznym ucznia był Pan Arkadiusz Gryk.

Nagrody Prezydenta Miasta Koszalina II stopnia  otrzymali Alexander Holz i Natalia Grzybowska.

Alexander został finalistą 40 Olimpiady Języka Niemieckiego. Opiekunem ucznia jest Pani Joanna Krauze.

Natalia Grzybowska została laureatem V miejsca IV Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Unii Europejskiej. Opiekunem uczennicy był Pan Arkadiusz Gryk.

Nagrody III stopnia Prezydenta Miasta Koszalina otrzymali Aleksander Czarnas i Maja Lizut.

Aleksander uzyskał II miejsce, a Maja III miejsce w finale regionalnym XVIII edycji ogólnopolskiego i XI edycji polsko-litewskiego Konkursu Geologiczno – Środowiskowego „Nasza Ziemia – środowisko przyrodnicze wczoraj, dziś i jutro” pod hasłem Geologiczne Barwy Ziemi, zorganizowanego przez Kuratorium Oświaty w Szczecinie i Kuratorium Oświaty w Gorzowie Wlkp.

Opiekunem Aleksandra jest Pani Joanna Sobkowiak. Natomiast opiekunem Mai była Pani Aleksandra Królikiewicz