Dnia 16. października 2017 r. odbyły się wybory do Prezydium Rady Samorządu Uczniowskiego.

Oddano 585 głosów. 25 głosów było nieważnych. Przewodniczącym Prezydium Rady Samorządu Uczniowskiego została Zuzanna Wolfram z klasy 1p - otrzymała 237 głosów.

144 głosy otrzymała Wiktoria Paprzycka z klasy 1h i obejmie stanowisko zastępcy Przewodniczącego Prezydium Rady Samorządu Uczniowskiego.

Sekretarzem została Agnieszka Gawrońska z klasy 1b, która otrzymała 121 głosów. Julia Podburaczyńska z klasy 1o zdobyła 58 głosów.

Dzisiaj 08. marca już po raz trzeci obchodzimy Dzień Elegancji. W tym dniu uczniowie przyszli do szkoły ubrani klasycznie elegancko- mężczyźni koszule, krawaty, smokingi, fraki; kobiety suknie, garsonki, kostiumy, kapelusze… Tak jak w ubiegłych latach wybraliśmy Miss i Mistera Elegancji.

W tym dniu odbyły się również zdjęcia klasowe. Samorząd szkolny ogłosił konkurs na najbardziej eleganckie zdjęcie klasowe.

Konkurs był wliczany do punktacji na najbardziej aktywną klasę.
Wybory odbyły się na długiej przerwie i fragmencie czwartej lekcji.

W konkursie mikołajkowym na najlepsze świąteczne przebranie pierwsze miejsce zajął Mateusz Waszkiewicz z kl. I Ga, na drugim miejscu uplasowała się Patrycja Brocaz tej samej klasy, a trzecie miejsce zajął Alexander Holz z klasy 2J

Na przerwach można było wziąć udział w słodkim quizie o Mikołaju. W tym dniu również na przerwach słuchaliśmy świątecznej muzyki, a długą przerwę uświetniły swym śpiewem utalentowani uczniowie.

Samorząd Szkolny w dniu 16 grudnia 2016 r. zorganizował wycieczkę do Berlina na jarmark Bożonarodzeniowy.

W programie wizyta na dwóch jarmarkach, Brama Brandemburska, pomnik holokaustu, Reichstag, ratusz, Alexanderplatz, Museuminsel, East side galery.

Było cudownie;)

- W halloweenowym konkursie na najlepiej przebraną klasę zwyciężyły ex aequo klasy 1 ga, 2gd i 1b i otrzymują po 4 punkty w konkursie na najbardziej aktywną klasę. II miejsce i 3 punkty zdobyła klasa 1j, a III miejsce i 2 punkty klasa 3gb.

Wszystkie klasy, w których byli przebrani uczniowie otrzymują po jednym punkcie.

- Konkurs na dynię wygrała Magdalena Krukowska z klasy Ii, gratulujemy i zapraszamy po odbiór nagrody!