Bożena Sobkowiak- Dyrektor szkoły

Arkadiusz Gryk - Wicedyrektor ds.uczniowskich

Emilia Kosnowska- Wicedyrektor ds. organizacyjnych

Alicja Młudzik- Wicedyrektor ds. Gimnazjum

 

Bajon Luiza - nauczyciel wspomagający

Bartosik Anna - fizyka, matematyka

Bazar Irena - pedagog

Biel Łukasz - podst. przedsiębiorczości, zajęcia techniczne, plastyka

Borucińska Urszula - matematyka

Budnik Adrian - matematyka

Bryła Monika - religia

Ciemińska Izabela - informatyka, rysunek techniczny

Chmielińska Dorota - nauczyciel bibliotekarz

Chrupałła Katarzyna - j. angielski

Cieśliński Marek - wychowanie fizyczne

Czudowska Dominika - edukacja dla bezpieczeństwa

Dąbkowski Zbigniew - historia

Dąbrowska  Sylwia - j. polski

Ercolani Marzena - j. polski

Ferek Tomasz - historia, WOS

Gryk Urszula - j. niemiecki

Jesionowski Piotr - j. angielski

Kapuścińska-Ziobro Jolanta - wychowanie fizyczne

Karoń-Karasińska Beata - matematyka

Kasperowicz Anna - j.polski

Klasicka Katarzyna - biologia

Kołodziejek Monika - informatyka, zajęcia techniczne

Kordylas Wioletta - chemia

Korwin-Gronkowski Arkadiusz - religia

Krasowska  Paulina - j. niemiecki

Krauze Joanna - j. niemiecki

Kret Magdalena - j. francuski, nauczyciel wspomagający

Królikiewicz Aleksandra - geografia

Kwiatkowska Danuta - j. angielski

Lemke Witold - fizyka

Machalewska Monika  - wychowanie fizyczne

Majchrowski Cezary - wychowanie fizyczne

Marcjanik Paweł - wychowanie fizyczne

Matusik Natalia - j. angielski

Muś Katarzyna - nauczyciel wspomagający

Nowak Wioletta - historia, WOS

Nowe Aleksandra - j. angielski

Płachta Beata - j. niemiecki

Ponurko Marzena - nauczyciel bibliotekarz

Potomski Piotr - historia, WOS

Rogowski Jacek- religia

Sobkowiak Joanna - geografia

Stacholińska Anna - j. angielski

Stachowiak Artur - j. angielski

Stebelska Violetta - pedagog, muzyka

Strzelecka Marta - biologia

Szafulski Waldemar - wychowanie fizyczne

Syczewska Wioletta - j. angielski

Ulman Beata - j. angielski

Werner Małgorzata - religia

Wiśniewska-Kleban Marzena - matematyka

Wysocki Andrzej - wychowanie fizyczne

Zaganiacz Grzegorz - wychowanie fizyczne

Zajkowska Małgorzata - j. angielski

Żebrowska Ewa - j. polski

Żurańska Małgorzata - matematyka