Bożena Sobkowiak- Dyrektor szkoły

Arkadiusz Gryk - Wicedyrektor ds.uczniowskich

Emilia Kosnowska- Wicedyrektor ds. organizacyjnych

Alicja Młudzik- Wicedyrektor ds. Gimnazjum

 

Bajon Luiza - nauczyciel wspomagający

Bartosik Anna - fizyka, matematyka

Bazar Helena - matematyka

Bazar Irena - pedagog

Biel Łukasz - podst. przedsiębiorczości, zajęcia techniczne, plastyka

Borucińska Urszula - matematyka

Budnik Adrian - matematyka

Bryła Monika - religia

Ciemińska Izabela - informatyka, zajęcia techniczne, zajęcia artystyczne, rysunek techniczny

Chmielińska Dorota - nauczyciel bibliotekarz

Cieśliński Marek - wychowanie fizyczne

Dąbrowska  Sylwia - j. polski

Drozdowska Katarzyna - j. polski

Ferek Tomasz - historia, WOS

Grabczewska Aleksandra psycholog

Grabowska Ewa - j. polski

Granosik Małgorzata - historia, WOS

Gryk Urszula - j. niemiecki

Gwizdała-Czekałowska Maria - geografia

Jesionowski Piotr - j. angielski

Kamyk Magdalena - biologia, chemia

Kapuścińska-Ziobro Jolanta - wychowanie fizyczne

Karoń-Karasińska Beata - matematyka

Kasperowicz Anna - j.polski

Kiceła Joanna - j.niemiecki

Klasicka Katarzyna - biologia

Kołodziejek Monika - informatyka, zajęcia techniczne, zajęcia artystyczne

Konieczna Natalia - j. polski

Kordylas Wioletta - chemia

Krasowska  Paulina - j. niemiecki

Krauze Joanna - j. niemiecki

Kret Magdalena - j. francuski, nauczyciel wspomagający

Kromer Ewa - j.polski

Królikiewicz Aleksandra - geografia

Kwapisz Żaneta - WOS

Kwiatkowska Danuta - j. angielski

Lemke Witold - fizyka

Machalewska Monika  - wychowanie fizyczne

Majchrowski Cezary - wychowanie fizyczne

Majewski Marcin - wychowanie fizyczne

Malec Jolanta - pedagog

Marcjanik Paweł - wychowanie fizyczne

Matusik Natalia - j. angielski

Muś Katarzyna - nauczyciel wspomagający

Niemiec  Jolanta - j. niemiecki

Nowak Wioletta - historia, WOS

Płachta Beata - j. niemiecki

ks. Płuciennik Krzysztof - religia

Ponurko Marzena - nauczyciel bibliotekarz

Popek Przemysław - wychowanie fizyczne

Potomski Piotr - historia, WOS

Rękawek Bogdan - j. polski

Senska-Michałowska Joanna - j. angielski

Sobkowiak Joanna - geografia

Stacholińska Anna - j. angielski

Stachowiak Artur - j. angielski

Stebelska Violetta - pedagog, muzyka

Stokłos-Czechowska Jolanta - j. polski

Strzelecka Marta - biologia, muzyka

Subalska Anna - j. niemiecki

Szafulski Waldemar - wychowanie fizyczne

Szultka Aleksandra - j. angielski

Sztuba Adriana - nauczyciel wspomagający

Syczewska Wioletta - j. angielski

Turek Ewa - j. polski

Ulman Beata - j. angielski

Użdrzychowska Dominika - edukacja dla bezpieczeństwa

Werner Małgorzata - religia

Wiśniewska-Kleban Marzena - matematyka

Wiśniewska Anna - zajęcia techniczne, plastyka

Wrońska-Stawska Małgorzata  - j. polski

Wysmyk Marzena - j. polski

Wysocki Andrzej - wychowanie fizyczne

Zaganiacz Grzegorz - wychowanie fizyczne

Zajączkowska Krystyna - nauczyciel bibliotekarz

Zajkowska Małgorzata - j. angielski

Żurańska Małgorzata - matematyka