Rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020 klas II i III V LO odbędzie się 2.09.2019 r. o godz. 9:00 w sali gimnastycznej, spotkania w klasach z wychowawcami odbędą się od godz. 9:45.

Rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020 dla wszystkich klas PIERWSZYCH V LO po szkole podstawowej i gimnazjum odbędzie się 2.09.2019 r. o godz. 10:00 w sali gimnastycznej, potem odbędą się spotkania w poszczególnych salach z wychowawcami.

Życzę Wam drodzy uczniowie dużo słońca, uśmiechu i bezpiecznego wypoczynku. Niech będzie to czas spotkań z przyjaciółmi, interesujących podróży i odkrywania nowych, fascynujących miejsc.
Odpoczywajcie i szczęśliwie wracajcie do szkoły we wrześniu!

Bożena Sobkowiak
dyrektor Zespołu Szkół nr 2 
im. Stanisława Lema w Koszalinie

Sukcesy sportowe uczniów

Zespołu Szkół nr 2 im. Stanisława Lema

w konkursach wojewódzkich i zawodach ogólnopolskich  

V Liceum Ogólnokształcące

I miejsce w etapie wojewódzkim Mistrzostw Pierwszej Pomocy PCK

Dominika Czudowska

VI miejsce XXVII Ogólnopolskich Mistrzostw Pierwszej Pomocy PCK

Dominika Czudowska

 

Gimnazjum nr 4

I miejsce w finale wojewódzkim Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Piłce Ręcznej - dziewcząt

Monika Machalewska

VIII miejsce w finale Ogólnopolskim Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Piłce Ręcznej - dziewcząt

Monika Machalewska

 

Sukcesy uczniów

Zespołu Szkół nr 2 im. Stanisława Lema

w konkursach wojewódzkich i olimpiadach ogólnopolskich 

Imię i nazwisko ucznia

Olimpiada/Konkurs

Tytuł

Opiekun

V Liceum Ogólnokształcące

Magdalena Górna

Olimpiada Innowacji Technicznych i Wynalazczości

Laureat

Arkadiusz Gryk

Maciej Wieszczycki

Olimpiada Innowacji Technicznych i Wynalazczości

Finalista

Arkadiusz Gryk

Kornelia Zybert

Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o Unii Europejskiej

Finalista

Arkadiusz Gryk

Karolina Rok

Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o Unii Europejskiej

Finalista

Arkadiusz Gryk

Mateusz Sołtysiak

Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o Unii Europejskiej

Finalista

Arkadiusz Gryk

Szymon Lipkowski

Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o Unii Europejskiej

Finalista

Arkadiusz Gryk

Julia Podburaczyńska

Ogólnopolski Konkurs Geologiczno – Środowiskowy „Nasza Ziemia – środowisko przyrodnicze wczoraj, dziś i jutro”

Laureat okręgu

Joanna Sobkowiak

Natalia Dudziak

Etap wojewódzki XXVII Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia – kat. liceum

Laureat okręgu

Dominika Czudowska

Gimnazjum nr 4

Rafał Mroczkowski

Wojewódzki Konkurs Geograficzny

Finalista

Aleksandra Królikiewicz

Oliwia Radzikowska

Wojewódzki Konkurs Geograficzny

Finalista

Aleksandra Królikiewicz

Julia Niemyńska

Wojewódzki Konkurs Wiedzy o Społeczeństwie

Finalista

Zbigniew Dąbkowski

Katarzyna Liśniewska

Etap wojewódzki XXVII Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia – kat. gimnazjum

Laureat okręgu

Dominika Czudowska